Brukarstwo Katowice układanie kostki brukowej, usługi brukarskie

Oferujemy usługi brukarskie Katowice i okolice. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a nasze brukarstwo Katowice to układanie kostki brukowej na najwyższym poziomie. Wszyscy nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną pomoc i kompleksową obsługę od A do Z.

Zajmujemy się projektowaniem, zakupem materiałów, przywozimy je na miejsce, demontujemy starą nawierzchnię i kładziemy układamy kostkę brukową. Zajmujemy się też robotami ziemnymi, projektowanie ogrodów Katowice i ich zakładanie. Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem budowlanym, wieloma maszynami i urządzeniami, które są niezbędne do profesjonalnego brukarstwa w Katowicach.

Położymy to co chcesz tam gdzie potrzebujesz.
Możesz liczyć na fachową pomoc i doradztwo.
Pomożemy, sprzątniemy, zaprojektujemy. Tworzymy i wykonujemy:

 • Nawierzchnie z kostki brukowej;
 • Nawierzchnie granitowe;
 • Tarasy z płyt gresowych klasy premium.
 • Projektowanie i zakładanie ogrodów
 • Roboty ziemne

Brukarstwo Katowice

Wiele lat doświadczenia w branży przysporzyło nam wielu klientów, którzy od lat odnoszą się z uznaniem do naszych usług. Dowodem na to są kolejne realizacje, z jakimi przychodzą do nas obecni i nowi klienci. Zaletą naszych usług jest również terminowe ich wykonywanie. Jeżeli umawiamy się z klientem, że wykonamy prace w ściśle określonym terminie, to dotrzymujemy słowa. Terminowość jest zaletą, którą wypracowaliśmy przez wiele lat działalności.

Galeria Realizacji
brukarstwo Katowice układanie kostki brukowej brukarstwo Katowice usługi brukarskie

Wykonujemy również roboty ziemne oraz projektowanie i zakładanie ogrodów

 • Wykopy wszelkiego typu (w tym pod szamba, pompy, etc.)
 • Wyburzenia
 • Równanie, podnoszenie i niwelacja terenu
 • Utwardzanie terenu
 • Zagospodarowanie terenu
 • Rewitalizacja terenów zielonych
 • Projektowanie i zakładanie ogrodów
 • Zakładanie trawników
 • Automatyczne nawadnianie
 • Przygotowanie terenu pod wszelkie prace ziemne

Układanie kostki brukowej Katowice - korzyści z firmy brukarskiej

Rzetelne podejście i wieloletnie doświadczenie

Do każdego z powierzonych nam projektów podchodzimy rzetelnie i profesjonalnie. Brukarstwo Katowice wykonujemy terminowo oraz kładziemy duży nacisk na wysoką jakość i wytrzymałość naszych rozwiązań.

Dysponujemy maszynami i nowoczesnym sprzętem

Posiadamy profesjonalny sprzęt, maszyny budowlane i urządzenia, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko i sprawnie wykonywać nawet najbardziej nietypowe i wymagające zlecenia i usługi brukarskie w Katowicach.

Dotrzymanie terminu to dla nas absolutny priorytet

Mogą Państwo liczyć na doradztwo naszych specjalistów. Jeżeli chcecie coś skonsultować, dowiedzieć się więcej, zapytać o coś, bez skrępowania możecie to zrobić. Jesteśmy po to, aby pomóc Wam w podjęciu decyzji. Zakup odpowiedniej kostki to nie jest zadanie proste i łatwe. Żeby wybrać odpowiedni produkt, trzeba dużo wiedzieć na jego temat. Nasi specjaliście chętnie doradzą, podpowiedzą, podzielą się z Wami wiedzą.

Chcesz położyć kostkę brukową na swojej posesji, drodze lub parkingu? Zapewniamy profesjonalne usługi, które obejmują kompleksową realizację każdej inwestycji. Zadzwoń do nas, pomożemy dobrać najlepsze rozwiązania, które będą dopasowane do indywidualnych potrzeb konkretnego inwestora. Dlaczego wato zdecydować się na nawierzchnię z bruku?

 • kostka brukowa tworzy nawierzchnię o bardzo dużej wytrzymałości,
 • w razie awarii bardzo łatwo ją naprawić,
 • zapewnia szybkie odprowadzanie wody opadowej,
 • jest odporna na zabrudzenia, a w razie potrzeby można ją szybko wyczyścić.

Układanie kostki brukowej Katowice

Klienci poszukujący odpowiedniej i sprawdzonej firmy w branży brukarskiej trafili pod właściwy adres. Nasza firma jest odpowiednim partnerem do zrealizowania Waszych zamiarów w zakresie kostki brukowej. Zlecając nam usługi, mogą Państwo liczyć na transparentny proces współpracy. Jasne i przejrzyste zasady, formalności zredukowane do niezbędnego minimum, przygotowanie całości dokumentacji leży po stronie naszych pracowników. Zanim przystąpimy do prac nad wyłożeniem podłoża w Państwa domu, na posesji czy w firmie, przedstawiamy Wam plan i wstępny kosztorys. Na tym etapie mogą Państwo zgłosić uwagi, które pomogą nam w korekcie planu.

Celem naszej działalności zawsze było zadowolenie klienta i tej idei jesteśmy wierni od wielu lat. Staramy się, by otoczenie, które wyłożymy dla Was kostką brukową, było estetyczne, przejrzyste i funkcjonalne. Kostka ma tę zaletę, że pomaga osiągnąć obie wartości – zapewnia przestrzeni funkcjonalność, ma duży walor praktyczny, ale i prezentuje się elegancko. Dzięki obecności kostki przestrzeń staje się nowoczesna, wygląda przyjemnie dla oka i budzi pozytywne uczucia.

Usługi brukarskie Katowice - zalety kostki brukowej

Usługi brukarskie Katowice to kompleksową obsługa w zakresie brukarstwa - projekt, montaż, materiały, roboty ziemne, układanie kostki brukowej. Wystarczy skontaktować się z nami, porozmawiać i wszystko ustalimy. Do Waszej dyspozycji jest grono fachowców zajmujących się brukarstwem. Nasi projektanci posiadają bardzo duże doświadczenie w pracy nad różnymi projektami, nawet najbardziej egzotycznymi i nietypowymi. Specjalizujemy się zarówno w brukarstwie standardowym, jak i artystycznym. Można z nami dograć najmniejszy detal. Wieloletnie doświadczenie pozwala stwierdzić, że klienci są zadowoleni ze współpracy z nami. Dokładamy wszelkich starań, aby oddana w Wasze ręce realizacja była bez zarzutów. Profesjonalizm, doświadczenie, fachowość i terminowość to cechy, którym jesteśmy wierni na każdym etapie współpracy z klientem.

Zapraszamy do współpracy wszystkim, którym zależy na najwyżej jakości wykonaniu, niezawodnych materiałach, podchodzących od najlepszych producentów. Nasza ekipa specjalistów to sprawdzony zespół fachowców z dużym doświadczeniem, rozumiejący, że potrzeby i oczekiwania klienta to rzecz najważniejsza, priorytet naszej działalności.

Oferta naszej firmy od kilkunastu już lat skierowana jest do osób, które chcą zmienić swoje otoczenie. To może być otoczenie domu, posesji czy firmy, parking przydomowy albo plac zabaw. Kostka ma tę zaletę, że wszędzie prezentuje się znakomicie i spełnia swoje funkcje. Nadaje przestrzeni funkcjonalności i wzbogaca ją pod względem estetycznym.

Zakupimy dla Państwa kostkę, która podoba się Wam pod względem kolorystycznym, ma odpowiedni kształt i fakturę. W każdej chwili mogą Państwo do nas zadzwonić i porozmawiać z naszymi specjalistami na ten temat.

Firmy i usługi brukarskie w Katowicach

Największą zaletą powierzenia układania kostki brukowej doświadczonej firmie brukarskiej w Katowicach jest wytrzymałość. Ponadto pomaga ona w utrzymaniu czystości. Zabrudzenia nie gromadzą się tak łatwo, jak na innym typie podłoża. Kostka ma niespotkaną w innych rodzajach nawierzchni cechę, którą jest łatwość odprowadzania wody. W ten sposób nie musimy zmagać się z problemem wilgoci, która niekiedy stanowi zagrożenie dla pieszych i pojazdów poruszających się po nawierzchni. Kostka gwarantuje bezpieczeństwo. Jej powierzchnia jest z natury antypoślizgowa. Kostki nie niszczy wilgoć i opady zewnętrzne jak śnieg czy deszcz. Nie podaje się również promieniowaniu słonecznemu. Podłoże wyłożone kostką jest w zasadzie długowieczne, a do tego wygląda estetycznie przez wiele lat.