Usługi koparką Katowice

Wykonujemy wszelkie usługi koparką Katowice. Działamy sprawnie i terminowo. Mamy bogate doświadczenie w wykonywaniu robót ziemnych dla inwestorów budowlanych. Zapewniamy koparkę wraz z wykwalifikowanym i doświadczonym operatorem. Wykonujemy wykopy pod fundamenty, przyłącza czy zbiorniki. Nasza obsługa jest kompleksowa i niezwykle sprawna.

Ponad 12 lat doświadczenia • Setki zadowolonych klientów
Bezpłatna wycena - oferta do 24h

Dla klientów indywidualnych i firmZadzwoń do nas - doradzimy i pomożemy. Przedstawimy Ci indywidualną wycenę za darmo.

Działamy Terminowo Rzetelnie i solidnie Setki zadowolonych klientów

Usługi koparką Katowice

Wykonujemy wykopy:

  • Pod fundamenty i ogrodzenia
  • Pod sieci wodno-kanalizacyjne
  • Do przyłączy energetycznych
  • Pod zbiorniki, szamba i baseny

Oprócz tego zajmujemy się też niwelacją terenu. Realizujemy usługi koparką Katowice, które obejmują kompleksowe przygotowanie terenu pod inwestycję. Zajmujemy się wszelkimi robotami ziemnymi, które wymagają zastosowania ciężkiego sprzętu. Pomagamy w obsadzaniu szamb i zbiorników z betonu lub tworzyw sztucznych. Nasze koparki mogą wówczas służyć za dźwigi, co zmniejsza koszt całej inwestycji. Oferujemy wynajem koparek wraz z doświadczonymi operatorami, którzy doskonale znają nasz sprzęt. Kształtujemy teren odpowiednio do przyszłych inwestycji infrastrukturalnych.

Usługi koparką Katowice

Co o nas mówią - opinie o naszej firmie

Aneta Jaromin

Pozytywne: Jakość, Profesjonalizm, Punktualność, WartośćProfesjonalizm, doradztwo i przemiła atmosfera to jedne z cech jakimi charakteryzuje się Etaron. Z ich usług skorzystaliśmy po raz drugi. Pierwszy raz przy ukladaniu kostki na podjeździe do domu i tarasie, a obecnie przy zakładaniu i projektowaniu ogródka. Pracownicy poczynili niesamowite starania w bardzo krótkim czasie z oczywiście pozytywnym wynikiem. Wszystkie prace wykonane są starannie i dokładnie. Komunikacja na najwyższym poziomie i tu również podziękowania dla rzetelnej pracy Pana Patryka. Sumienność, fachowość i pełne zaufanie!! Bardzo dziękujemy. Polecamy z całego serca. To firma z której usług warto skorzystać. ( My już dwa razy, a to o czymś świadczy)

Marcel Kawa

Pozytywne: Jakość, Profesjonalizm, Punktualność, WartośćFirma godna polecenia. Własny pomysł po wspólnych przemyśleniach zrealizowany fachowo. Oprócz podjazdu i chodnika z płyt i grysu panowie wykonali również wylewkę pod garaż oraz nasadzenia. Bardzo szybka i kompleksowa robota!

Krzysztof Tarnowski

Pozytywne: Jakość, Profesjonalizm, Punktualność, WartośćJesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy Etaron. Polecamy! Na szczególną uwagę zasługuje punktualnosc (codziennie od 7.00 rano),pracowitosc i zaangażowanie (niezaleznie od pogody!), starannosc wykonania, doświadczenie i chęć pomocy (doradzali zawsze gdy pojawialy sie niespodziewane przeszkody). Wszystko zgodnie z wycena,bez ukrytych kosztow. Bonus: odbieraja telefony lub oddzwaniają. Budując dom człowiek ma wiecznie wrażenie,że napotyka tylko same trudnosci i nieprofesjonalnych podwykonawców ale współpraca z Etaron przywraca wiare w branże budowlaną :)

Usługi koparką w Katowicach - sprawdzona firma

Doświadczenie

Wieloletnia praktyka pozwoliła nam sprawdzić się nawet przy bardzo trudnych zleceniach. Dzięki temu dzisiaj realizujemy wszystkie zadania, które postawią przed nami Klienci.

Profesjonalny sprzęt

Mamy bogaty park maszynowy, dzięki czemu jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym wyzwaniem. Nasi Klienci mogą liczyć na wszystko, czego potrzebują w jednym miejscu.

Terminowość

Wszystkie powierzone nam zadania realizujemy sprawnie i szybko. Dbamy o to, żeby nie przedłużać naszego etapu realizacji prac. Cechuje nas terminowość i rzetelność.

Bezpłatna wycena - oferta do 24h

Dla klientów indywidualnych i firmZadzwoń do nas - doradzimy i pomożemy. Przedstawimy Ci indywidualną wycenę za darmo.

Koparka Katowice - doświadczenie, terminowość i rzetelne wykonanie

Dostarczamy koparkę na plac budowy i zapewniamy wszystko, co będzie potrzebne, żeby działała. Wykonujemy usługi związane z niwelacją terenu oraz przygotowaniem gruntu pod realizację inwestycji. Mamy doświadczenie w pracach liniowych, kubaturowych i przestrzennych. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych operatorów, którzy mają niezbędne uprawnienia do pracy na ciężkim sprzęcie. Nasze maszyny mają aktualne przeglądy techniczne i zapewniają wydajną, efektywną pracę. Wiemy, jak ważny na placu budowy jest czas, dlatego zawsze trzymamy się ustalonych harmonogramów.

Korzystanie z naszych usług niesie ze sobą szereg korzyści. Realizujemy usługi koparką Katowice w sprawny i szybki sposób. Nasz sprzęt posiada bogaty osprzęt, w tym łyżki o różnych kształtach i wymiarach, a także młot pneumatyczny. Jesteśmy w stanie pracować w każdych warunkach.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Realizujemy usługi koparką Katowice zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Umiemy wykorzystać potencjał, jaki drzemie w ciężkich maszynach budowlanych.

Uczestniczymy w pracach budowlanych już od pierwszego etapu. Zajmujemy się niwelacją terenu oraz wykonywaniem niezbędnych wykopów. Nasze usługi koparką Katowice są profesjonalne i rzetelne. Zabezpieczamy nasze wykopy przed zawaleniem i obsypaniem. Doskonale znamy się na mechanice gruntu.

Nasza firma posiada różnego rodzaju koparki, które można dopasować odpowiednio do potrzeb inwestorów. Wykonujemy usługi koparką Katowice dopasowane do potrzeb Klientów. Dzięki temu optymalizujemy koszty i sprawiamy, że prace przebiegają o wiele szybciej. Mamy na wyposażeniu sprzęt na trakcji gąsiennicowej, dzięki czemu jesteśmy w stanie pracować nawet w trudno dostępnym i podmokłym terenie. Mniejsze koparki wykorzystujemy do prac w ogrodach, na przykład podczas wkopywania zbiorników lub wykonywania przyłączy. Posiadamy wszechstronny sprzęt i wiemy jak go używać.

Posiadane przez nas koparki mają bardzo szerokie zastosowanie. Oprócz samych prac ziemnych wywozimy też urobek z placu budowy. Realizujemy usługi koparką Katowice w sposób kompleksowy i przemyślany. Nasi Klienci nie muszą przejmować się tym, jak i gdzie wywieźć cały materiał. Zajmujemy się tym za naszych Klientów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i umówienia dogodnego dla Państwa terminu realizacji.

Bezpłatna wycena

Dla klientów indywidualnych i firmZadzwoń do nas - doradzimy i pomożemy. Przedstawimy Ci indywidualną wycenę za darmo.

Zadzwoń +48 500 509 495