Projektowanie ogrodów Katowice - zakładanie ogrodów i pielęgnacja

Nasza firma od wielu lat oferuje usługi z zakresu zakładanie i projektownie ogrodów Katowice. Stworzymy dla Ciebie ogród w okolicy domu, firmy czy innego obiektu, który będzie klimatycznym miejscem na odpoczynek. Korzystając z naszych usług, zamienisz otaczającą cię przestrzeń w spokojną oazę, pełną kwitnących krzewów, kolorowych kwiatów i innej roślinności. Pomożemy przemienić twój ogród w wyjątkową strefę relaksu, w której zarówno młodsi, jak i starsi znajdą miejsce dla siebie. Oferujemy profesjonalne i kompleksowe usługi zakładania ogrodów w Katowicach, które obejmują:

  • projektowanie ogrodów,
  • budowa ścieżek i alejek,
  • brukarstwo,
  • roboty ziemne,
  • automatyczne nawadnianie,
  • usługi ogrodnicze (koszenie, porządkowanie, kształtowanie terenu),
  • trawniki
  • zakładanie ogrodów od A do Z.

Projektowanie ogrodów Katowice

Złożony proces, na który składa się tworzenie ogrodu, będzie znacznie łatwiejszy dzięki profesjonalnym usługom naszej firmy. W ramach naszych działań realizujemy wiele czynności. Kształtowanie terenu jest jedną z podstawowych usług, w których trakcie wspomagamy się profesjonalnym sprzętem. Podczas tego typu prac ważne jest zachowanie odpowiednich standardów bezpieczeństwa, na których nam zależy. Na projektowanie ogrodów Katowice składają się różne etapy. Od przewidywania stopnia nasłonecznienia odpowiednich miejsc, przez rozpisanie rodzajów gleb znajdujących się na posesji, po wzięcie pod uwagę rodzaju architektury znajdującej się w okolicy.

W zależności od potrzeb klienta wykonujemy automatyczne systemy nawadniające, których zadaniem jest odpowiednie zraszanie podłoża i nawadnianie roślin znajdujących się w pobliżu. W razie potrzeby dysponujemy możliwością założenia bardziej skomplikowanych systemów nawadniających w ogrodzie.

Zakładanie trawników to kolejna ważna czynność, którą realizujemy od początku do końca, z wykorzystaniem siewu lub rolki i odpowiednim przygotowaniem podłoża. W obrębie naszych kompleksowych działań znajduje się sadzenie oraz przesadzanie roślin (w ogrodach, kwietnikach lub rabatach), budowa konstrukcji i małych obiektów architektonicznych (z kamienia lub drewna) takich jak np. altanki, domki czy grille ogrodowe, oraz tworzenie alejek i ścieżek ogrodowych z wykorzystaniem kostki brukowej. Zajmujemy się też budową zbiorników wodnych.

projektowanie ogrodów katowice zakładanie

Projektowanie i zakładanie ogrodów Katowice - korzyści z usług

Terminowość i wieloletnie doświadczenie

Projektowanie ogrodu może wydawać się skomplikowaną procedurą, jednak dzięki naszemu wykwalifikowanemu zespołowi specjalistów zadbasz o zieloną przestrzeń w krótkim czasie. Nasi pracownicy posiadają odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie, które pozwala na stworzenie pięknego miejsca w odpowiadającym klientom klimacie, dopasowanego do ich indywidualnych potrzeb.

Wysoka jakość projektu i realizacji

Koncepcja projektów, nad którymi pracujemy, musi być skrupulatnie przemyślana i zaplanowana. Skonstruowanie wcześniejszego planu wpływa na jakość realizacji pomysłów oraz sprawia, że wszystkie kolejne etapy realizacji idą naprawdę sprawnie, w zgodzie z oczekiwaniami naszych klientów.

Masz pytania? Zadzwoń do nas

To wszystko sprawia, że prace przebiegają sprawnie, a rośliny szybko się ukorzeniają i rosną intensywnie przez cały sezon. Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz zamówić wycenę, zadzwoń, by umówić się na niezobowiązującą rozmową z naszym pracownikiem.

Zakładanie ogrodów Katowice

Koncepcja projektów, nad którymi pracujemy, musi być skrupulatnie przemyślana i zaplanowana. Skonstruowanie wcześniejszego planu wpływa na jakość realizacji pomysłów oraz sprawia, że wszystkie kolejne etapy realizacji idą naprawdę sprawnie, w zgodzie z oczekiwaniami naszych klientów. Na kompletny projekt ogrodu składają się różne jego etapy, od przewidywania stopnia nasłonecznienia odpowiednich miejsc, przez rozpisanie rodzajów gleb znajdujących się na posesji, po wzięcie pod uwagę rodzaju architektury znajdującej się w okolicy.

Niezależnie od tego czy posiadasz własną wizję tego jak wyglądać ma ogród, czy chciałbyś zdać się na gotowe kompozycje naszego zespołu, z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Tworzymy projekty ogrodów z pasją i zamiłowaniem, a oprócz tradycyjnych przydomowych ogródków, zajmujemy się także pielęgnacją ogródków działkowych, terenów miejskich czy zielonych dachów. Świadczymy nasze usługi niezależnie od obowiązującej pory roku, pomożemy ci także zorganizować zieloną przestrzeń w środku domu, w postaci efektownych roślinnych ścian. Udając się do ogrodu, chcemy przede wszystkim ukoić własne zmysły oraz poczuć bliskość z naturą. W ogrodzie możemy doświadczyć błogiego relaksu oraz spędzić czas w otoczeniu przyrody.

Projektowanie, zakładanie i pielęgnacja ogrodów, trawników

Stworzymy dla Ciebie przestrzeń, o której marzysz, pełną wonnych kwiatów, gęstej zielonej trawy i różnorodnej roślinności. Planujesz urozmaicenie swojego ogrodu przy pomocy urokliwego wodnego oczka? A może zależy ci na zagospodarowaniu odpowiedniej ilości miejsca na grilla lub ognisko, które będzie można zapalić podczas długich letnich wieczorów? Postaw na nasze usługi, które będą stanowiły kompleksową realizację twojego wcześniejszego planu. Nasze działania realizujemy na terenie Śląska i jego okolic.

Bezpłatna wycena

Dla klientów indywidualnych i firmZadzwoń do nas - doradzimy i pomożemy. Przedstawimy Ci indywidualną wycenę za darmo.

Zadzwoń +48 500 509 495