Brukarstwo Dąbrowa Górnicza, układanie kostki brukowej i usługi brukarskie

Nasza firma posiada bogate doświadczenie i wiedzę techniczną, dzięki którym jesteśmy w stanie zrealizować każdą inwestycję w sposób kompleksowy. Kostka brukowa Dąbrowa Górnicza to brukarstwo i usługi brukarskie z tym związane, aby wykonać każde zlecenie kompleksowo od A do Z.

Dzięki naszej firmie zapomnisz o problemach, ponieważ działamy terminowo, rzetelnie i podchodzimy z starannością do każdego projektu. Zamówimy materiał, wykonamy projekt, a w razie potrzeby zdemontujemy starą kostkę brukową. Specjalistyczny sprzęt pozwala nam na szybką pracę i wykonanie kompleksowej usługi. Działamy na terenie Dąbrowy Górniczej i okolic, realizujemy nawet najtrudniejsze projekty, których nie chcą podjąć się inne firmy. Jeśli szukasz profesjonalnej ekipy, która w terminie zajmie się całą realizacją, to zapraszamy do kontaktu.

Położymy to co chcesz tam gdzie potrzebujesz.
Możesz liczyć na fachową pomoc i doradztwo.
Pomożemy, sprzątniemy, zaprojektujemy. Tworzymy i wykonujemy:

 • Nawierzchnie z kostki brukowej;
 • Nawierzchnie granitowe;
 • Tarasy z płyt gresowych klasy premium;
 • Projektowanie i zakładanie ogrodów;
 • Roboty ziemne.

Kostka brukowa Dąbrowa Górnicza - brukarstwo

Szukasz solidnej firmy brukarskiej, która nie boi się żadnych wyzwań? Zapewniamy kostkę brukową w Dąbrowie Górniczej oraz usługi brukarskie, brukarstwo już od wielu lat. Stale rozwijamy nasz zespół i inwestujemy w nowy sprzęt i urządzenia. Decydując się na nasze usługi, masz pewność, że dotrzymamy umówionego terminu i wycena nie będzie ulegać sygmatycznym zmianom. U nas liczy się przede wszystkim satysfakcja klienta i przejrzyste zasady, które umożliwiają współpracę bez niedomówień. Chcesz zmienić wygląd wokół swojego domu, budynku, posesji? Dobrze trafiłeś. Zrealizujemy każde zlecenie tak, byś był zadowolony. Doświadczeni pracownicy służą poradą i są gwarancja dobrze wykonanej pracy. Zapewniamy solidne usługi brukarskie Dąbrowa Górnicza i dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

Galeria Realizacji
kostka brukowa dąbrowa górnicza brukarstwo układanie kostki brukowej

Wykonujemy również roboty ziemne oraz projektowanie i zakładanie ogrodów

 • Wykopy wszelkiego typu (w tym pod szamba, pompy, etc.)
 • Wyburzenia
 • Równanie, podnoszenie i niwelacja terenu
 • Utwardzanie terenu
 • Zagospodarowanie terenu
 • Rewitalizacja terenów zielonych
 • Projektowanie i zakładanie ogrodów
 • Zakładanie trawników
 • Automatyczne nawadnianie
 • Przygotowanie terenu pod wszelkie prace ziemne

Brukarstwo Dąbrowa Górnicza - korzyści usług brukarskich

Rzetelne podejście i wieloletnie doświadczenie

Przez ostatnie lata wykonaliśmy setki realizacji z zakresu brukarstwa Dąbrowa Górnicza i okolic. Nasi klienci chętnie wystawiają nam dobre referencje, co tylko potwierdza, że są w pełni zadowoleni z naszych usług. W swojej pracy stawiamy na terminowość, rzetelność i dostosowanie się do potrzeb konkretnego inwestora. Dobrze wiemy, że każdy z Was potrzebuje indywidualnego podejścia do swojego projektu.

Dysponujemy maszynami i nowoczesnym sprzętem

Nie ma dobrze wykonanej pracy bez nowoczesnego i w pełni sprawnego sprzętu. Naszą największą zaletą jest fakt, że dysponujemy parkiem maszynowym, umożliwiającym wykonywanie kompleksowych usług rozpoczynając na robotach ziemnych, a kończąc na poprawnym zagęszczeniu kostki brukowej. Jesteśmy w stanie ułożyć dowolny wzór.

Brak opóźnień i pełen profesjonalizm

Masz dość ekip, które nie dotrzymują terminów? U nas nie ma czegoś takiego! Terminowość i profesjonalizm to dwie cechy, które umożliwiają współpracę na najwyższym poziomie. Wysoka jakość usług idzie u nas w parze z korzystną ceną. Pamiętaj, że decydując się na kompleksową usługę, możesz liczyć na zakup materiałów w bardzo korzystnych cenach.

Chcesz utwardzić powierzchnie na swoim podjeździe, parkingu lub drodze wewnętrznej? Szukasz ekipy, która wykona całość prac od A do Z? Powierzając nam to zadanie, możesz być pewien, że ułożona kostka wytrzyma w stanie nienaruszonym przez wiele lat.

 • Kostka wokół domu zabezpiecza elewację,
 • powierzchnie brukowe doskonale odprowadzają wodę opadową od budynku,
 • taka przestrzeń jest łatwa w eksploatacji,
 • wszelkie obicia można łatwo naprawić, wymieniając jednen element.

Układanie kostki brukowej Dąbrowa Górnicza

Układanie kostki brukowej Dąbrowa Górnicza to kompleksowa realizacja inwestycji. Zapewniamy możliwość zakupu materiałów w bardzo niskiej cenie, a fakt, że posiadamy swój sprzęt i specjalistyczne maszyny pomagające nam w pracy, sprawia, że całość przebiega szybko i bezproblemowo. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowany personel, który odpowie na każde pytanie i rozwieje wątpliwości. Nie masz pojęcia o budownictwie? To dla nas żaden problem.

Wytłumaczymy i podpowiemy, co warto zrobić, by inwestycja była jak najbardziej udana. W naszej ofercie znaleźć można zarówno usługi dla osób prywatnych jak i instytucji publicznych. Wykonujemy profesjonalne chodniki i drogi z kostki brukowej, które charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością. Dbamy o bezpieczeństwo i zapewnienie jak najbardziej funkcjonalnych przestrzeni, które służyć będą obywatelom przez wiele lat. Nasze prace przeprowadzane są wykorzystaniem najlepszej jakości materiałów. Dobrze wiemy, że odpowiedni wybór materiałów jest niezwykle istotny i pomaga wydłużyć czas eksploatacji kostki brukowej o wiele lat.

Nasza firma specjalizuje się też w powierzchniach artystycznych. Masz koncepcję na nietypowy wzór? Chcesz wykorzystać do tego celu niespotykany nigdzie indziej materiał? Dla nas to żaden problem! Układanie kostki brukowej Dąbrowa Górnicza, które wykonujemy to doskonale przygotowane drogi osiedlowe, place zabaw i przestrzenie miejskie. Jesteśmy w stanie pracować jeszcze szybciej, w sytuacji, gdy wystąpi taka potrzeba. Chcesz w ekspresowym tempie ułożyć kostkę? Zadzwoń, umów się na niezobowiązującą konsultację i z całą pewnością dojdziemy do porozumienia. Pamiętaj, że w tej branży niezwykle istotne jest doświadczenie. My je posiadamy i dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować, że nasze realizacje wykonane będą z dbałością o każdy szczegół. Szukasz fachowców, którzy znają się na rzeczy? Zadzwoń do nas jak najszybciej!