Tuje Sosnowiec

Tuje Sosnowiec to wiele rodzajów i możliwość dopasowania tuji do Twojego ogrodu. Mamy wieloletnie doświadczenie w zakładaniu i projektowanie ogrodów. Pomożemy Ci wybrać odpowiednie tuje w Sosnowcu oraz dowieziemy i posadzimy je w ogrodzie. Posiadamy odpowiedni sprzęt i maszyny oraz zespół specjalistów, co zapewnia, że dobierzemy odpowiednie tuje pasujące do całego ogrodu. Działamy rzetelnie i terminowo. Pomożemy zasadzić tuje oraz wykonujemy dodatkowe usługi takie jak:

  • projektowanie ogrodów,
  • budowa ścieżek i alejek,
  • brukarstwo,
  • roboty ziemne,
  • automatyczne nawadnianie,
  • usługi ogrodnicze (koszenie, porządkowanie, kształtowanie terenu),
  • trawniki
  • zakładanie ogrodów od A do Z.

Tuje Sosnowiec

Tuje Sosnowiec rosną bardzo szybko, nie wymagają nadzwyczajnej pielęgnacji, a ponadto nie wymagają szczególnych uwarunkowań glebowych. To sprawia, że są chętnie kupowane i sadzone w naszych ogrodach. Tuje można sadzić i wielu innych miejscach, np. na miejskiej działce rekreacyjnej, na cmentarzu, przed blokiem na osiedlu mieszkaniowym. Popularność tui nie słabnie, a wręcz przeciwnie – drzewa cieszą się coraz większym uznaniem właścicieli ogrodów.

Jeżeli myślą Państwo nad zaprojektowaniem swojego ogrodu i przewidują w nim miejsce dla tui, chętnie Wam w tym pomożemy. Tuje Sosnowiec nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i zakładaniu ogrodów z tujami. Posiadamy wiele odmian tui, które pasują do różnych ogrodów – mniejszych i większych. Chętnie zaprojektujemy Wam ogród. Posiadamy własne maszyny do robót ziemnych i specjalistyczny sprzęt. Nasi specjaliści zaprojektowali i założyli już wiele ogrodów z tujami, które stały się atrakcją niejednej posesji.

Samodzielne projektowanie i zakładanie ogrodu nie zawsze kończy się powodzeniem. Potrzebna jest tutaj większa wiedza i doświadczenie. Poza tym oszczędzają Państwo czas. Wystarczy się z nami skontaktować i porozmawiać. Zaprojektujemy Wam ogród marzeń, który na pewno się Wam spodoba. Zapraszamy do współpracy - tuje Sosnowiec oraz okolice, działamy na terenie Śląska i okolic.

Tuje to specyficzne drzewa, które należą do roślin cyprysowatych. Od wielu już lat w polskich ogrodach nie brakuje różnych odmian tego ozdobnego drzewa. Szpaler tui posadzonych wzdłuż granicy posesji z ulicą może służyć jako naturalny parawan. Pełni on wiele funkcji: chroni naszą prywatność, zapobiega wiatrom i pyłom, które zatrzymują się na roślinach i nie przenoszą na naszą działkę.

Popularne odmiany tui to tuja szmaragdowa oraz Brabant. Interesująca jest również odmiana o nazwie Rheingold. Przybiera ona kształt półkolisty, rośnie na wysokość maksymalnie jednego metra. Jeżeli planujemy do ogrodu tuje niewielkich rozmiarów, to Rheingold nadaje się do tego doskonale. Tuja przyjmuje się zarówno na gruncie nasłonecznionym, jak i w miejscach zacienionych.

tuje sosnowiec
Bezpłatna wycena

Zadzwoń do nas - doradzimy i pomożemy. Przedstawimy Ci indywidualną wycenę za darmo.

Zadzwoń +48 500 509 495