Brukarstwo Mysłowice, układanie kostki brukowej i usługi brukarskie

Brukarstwo Mysłowice posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Działamy rzetelnie, terminowo i kompleksowo. Gwarantujemy kompleksową usługę od A do Z.

Zajmujemy się zarówno demontażem starej kostki, wykonywaniem profesjonalnych projektów, jak i tworzeniem nowej nawierzchni z kostki brukowej w Mysłowicach. Dzięki temu, że dysponujemy profesjonalnym sprzętem budowlanym, świadczymy usługi w zakresie robót ziemnych, które pozwalają przygotować nawierzchnię pod kostkę brukową. Zapewniamy pełen profesjonalizm i doradztwo na najwyższym poziomie. Nasze realizacje cieszą oko i służą klientom przez wiele lat.

Położymy to co chcesz tam gdzie potrzebujesz.
Możesz liczyć na fachową pomoc i doradztwo.
Pomożemy, sprzątniemy, zaprojektujemy. Tworzymy i wykonujemy:

 • Nawierzchnie z kostki brukowej;
 • Nawierzchnie granitowe;
 • Tarasy z płyt gresowych klasy premium.
 • Projektowanie i zakładanie ogrodów
 • Roboty ziemne

Brukarstwo Mysłowice

Jeśli szukasz solidnego wykonawcy brukarstwa Mysłowice i usług brukarskich, który posiada duże doświadczenie i działa w branży od wielu lat, to nasza firma spełni Twoje oczekiwania. Decydując się na nasze usługi, masz pewność przejrzystych zasad i terminowej realizacji usługi. Chcesz, by Twój dom zyskał piękną nawierzchnię z kostki brukowej? Pragniesz, by całość prac wykonana była zgodnie z prawidłami sztuki brukarstwa? Dobrze trafiłeś! Dołożymy wszelkich starań, by ostateczny efekt zapewniał spójność z otoczeniem. Jeśli masz jakieś pytania odnośnie brukarstwa - chętnie na nie odpowiemy!

Galeria Realizacji
brukarstwo mysłowice układanie kostki brukowej

Wykonujemy również roboty ziemne oraz projektowanie i zakładanie ogrodów

 • Wykopy wszelkiego typu (w tym pod szamba, pompy, etc.)
 • Wyburzenia
 • Równanie, podnoszenie i niwelacja terenu
 • Utwardzanie terenu
 • Zagospodarowanie terenu
 • Rewitalizacja terenów zielonych
 • Projektowanie i zakładanie ogrodów
 • Zakładanie trawników
 • Automatyczne nawadnianie
 • Przygotowanie terenu pod wszelkie prace ziemne

Kostka brukowa Mysłowice - korzyści z naszych usług

Rzetelne podejście i wieloletnie doświadczenie

Nasza firma to kilkaset realizacji kostki brukowej z Mysłowic i okolic. Posiadamy liczne referencje klientów, którzy polecają nas swoim znajomym, a to najlepsze potwierdzenie naszych kompetencji. Zapewniamy terminowość i robimy wszystko, by zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

Dysponujemy maszynami i nowoczesnym sprzętem

Koparki, samochody do wywozu ziemi, zagęszczarki - to wszystko pomaga nam w codziennej pracy i mocno podnosi wydajność całej ekipy. Posiadanie własnego, w pełni sprawnego sprzętu umożliwia przeprowadzenie prac w błyskawicznym tempie.

Dotrzymanie terminu to dla nas absolutny priorytet

Robimy wszystko, by prace przeprowadzane na budowie odbywały się według ściśle określonego harmonogramu. Dostosowujemy się do potrzeb inwestora, a wszystkie prace przeprowadzamy zgodnie z najlepszą sztuką brukarską.

Chcesz położyć kostkę brukową na swojej posesji, drodze lub parkingu? Zapewniamy profesjonalne usługi, które obejmują kompleksową realizację każdej inwestycji. Zadzwoń do nas, pomożemy dobrać najlepsze rozwiązania, które będą dopasowane do indywidualnych potrzeb konkretnego inwestora. Dlaczego wato zdecydować się na nawierzchnię z bruku?

 • kostka brukowa tworzy nawierzchnię o bardzo dużej wytrzymałości,
 • w razie awarii bardzo łatwo ją naprawić,
 • zapewnia szybkie odprowadzanie wody opadowej,
 • jest odporna na zabrudzenia, a w razie potrzeby można ją szybko wyczyścić.

Układanie kostki brukowej Mysłowice

Układanie kostki brukowej Mysłowice to zestaw indywidualnie dobranych usług, który zapewnia kompletne zrealizowanie każdego projektu. Zapewniamy transport materiału, ciężki sprzęt i ekipę profesjonalnych pasjonatów brukarstwa, która zaopiekuje się każdą inwestycją. Działamy w sektorze prywatnym i publicznym. Wykonujemy podjazdy, opaski wokół domów, ale też chodniki i drogi z kostki brukowej, które gwarantują dużą wytrzymałość, ale są też komfortowe i ładnie wyglądają. Dbamy, by korzystać z jak najlepszych materiałów, co bezpośrednio przekłada się na trwałość nawierzchni. Naszą pasją jest brukarstwo artystyczne, jesteśmy w stanie ułożyć każdy, nawet najbardziej wymyślny wzór przed Twoim domem. Dzięki temu, że zatrudniamy profesjonalistów, realizujemy również ekspresowe inwestycje, które wymagają rozpoczęcia prac tu i teraz. Szukasz firmy, której specjalność to układanie kostki brukowej? Zastanawiasz się, jakimi cechami powinna się ona wyróżniać? Pamiętaj, że w tej branży liczy się przede wszystkim doświadczenie, które sprawia, że możliwe jest zrealizowanie każdego projektu w krótkim czasie, przy zachowaniu wszelkich standardów. Dobrze wykonana nawierzchnia z kostki brukowej to solidna wytrzymałość przez długie lata.

Usługi brukarskie Mysłowice - zalety kostki brukowej

Usługi brukarskie Mysłowice zapewnia niezawodne powierzchnie, które charakteryzują się wysoką wytrzymałością. Dzięki temu, że są równe, umożliwiają odprowadzenie wody deszczowej z dala od budynków. Ważne, by zostały odpowiednio wykonane. W tym fachu można popełnić wiele błędów, które skutkują poważnymi problemami. Niewłaściwie wykonana, czy zbyt cienka podbudowa może spowodować późniejsze zapadanie się nawierzchni. Stosując dobrej jakości materiały i wykonując sumiennie pracę, mamy pewność, że przygotowane przez nas drogi, podjazdy i place będą służyć swoim właścicielom przez wiele lat bez konieczności jakichkolwiek napraw. Nasza kostka brukowa układana jest w taki sposób, że nie straszny jest jej mróz, upał ani mocne opady deszczu czy śniegu. Nic nie kruszeje, nie odpada i nie zmienia swojego położenia. W naszej pracy dbamy o każdy szczegół i dokładamy wszelkich starań, by każdy inwestor był zadowolony. Proponujemy swoim klientom korzystne ceny i szybkie terminy realizacji. Dzięki temu mamy pewność, że po zastosowaniu odpowiednich materiałów, będą zadowoleni z uzyskanych efektów. Masz pytania? Zadzwoń i umów się na wstępną wycenę jak najszybciej. Zapraszamy serdecznie.